FOREVER GLOBAL RALLY 2020 İPTALİ

Avustralya’nın Sidney şehrinde düzenlenmesi planlanan Forever Global Rally’nin iptali konusunda daha önce hiç yaşamadığımız bir karar aldık. Global Rally sıkı çalışmalarınızı ve başarınızı kutlamak adına yapılan bir organizasyon. Bu nedenle, bu kararın neden olacağı aksaklığı ve hayal kırıklığını dikkate aldığımızda bu verilmesi gereken son derece zor bir karar oldu. Bununla beraber, dikkatli olmak ve COVID-19 virüsü nedeniyle oluşan global sağlık endişelerini göz ardı etmemek adına, siz, aileniz ve ziyaret ettiğimiz ülkeler için gereksiz risklerden kaçınmanın daha doğru olduğunu düşündük.


Forever, bu virüsten etkilenen bireyler ve aileler için son derece duyarlıdır. Kalbimiz onlarla ve bu virüsün daha fazla yayılmasını önlemek için üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Bu durumu, çalışanlarımızın ve FBO’larımızın sağlığını ve yaşamlarını çok ciddiye alıyoruz ve herkesi sağlık uzmanlarının ve yerel yetkililerin tavsiyelerine uymaya davet ediyoruz.


Konuya dair pek çok soru olacağını biliyoruz, bu nedenle aşağıda yer alan Sık Sorulan Soruları dikkatle okumanızı rica ediyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Bize Ulaşın

E-posta aracılığı ile info@flptr.com,
Mesaj gönderiniz facebook.com/foreverturkeyhq/