Hoşgeldiniz

YASAL UYARIWeb sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiştir. Şirketimiz (Forever Living Sağlık ve Güzellik Ürünleri Dağıtım Ltd.Şti), size ait bu bilgileri, sadece, kişisel müşteri hizmeti, sipariş alma ve gönderi iletmek için kullanacaktır.


© Copyright 2003 - 2020 Forever Living Sağlık ve Güzellik Ürünleri Dağıtım Ltd.Şti, Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ve tasarımları, 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği korunmakta olup, kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.


Sitemizde yayınlanan tüm logolar ve marka amblemleri 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece, izin almadan hiçbir şekilde kopyalanamaz ve kullanılamazlar.


Tüm bilgiler Forever Living Sağlık ve Güzellik Ürünleri Dağıtım Ltd.Şti tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti yada taahhüt içermeden, ifade edilmeden yada ima edilmeden verilmektedir. Bu sitede yer alan tüm ürün, fiyat, kur ve süre bilgileri yayına en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Forever Living Sağlık ve Güzellik Ürünleri Dağıtım Ltd. Şti. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hataya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.